Çekmeköy’de AKP’li belediye başkanı döneminde, çocuk parkının vatandaşların karşı çıkmasına rağmen imara açılarak akaryakıt istasyonuna dönüştürülme projesi, belediyenin CHP’ye geçmesiyle son buldu. CHP’li Çekmeköy Belediyesi’nin nisan ayı olağanüstü meclis toplantısında oy çokluğu ile alınan kararla, benzin istasyonu yapılmak istenen parkın yeşil alan ve deprem toplanma bölgesi olarak kalmasına karar verildi.
Related Posts
Kredi Kartı Borçlarında Büyük Artış
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, TBMM Genel Kurulu’nda söz alarak, ülkemizde yaşanan ekonomik krizlerin neden olduğu sorunlara dikkat çekti. “AKP’Lİ AZINLIĞIN BİR ELİ YAĞDA BİR ELİ BALDA” AKP iktidarının ülkeyi …
Malezya, Meta ve TikTok’a uyarı: Denetimi artırın
Malezya, Facebook’un çatı şirketi Meta ve TikTok’a zararlı içeriklerin denetlenmesinin artırılması çağrısı yaptı.
Konyaspor Teknik Direktörü Fahrudin Omerovic: Her puan bizim için altın değerinde
Konyaspor Teknik Direktörü Fahrudin Omerovic, Adana Demirspor ile berabere kaldıkları maçın ardından yaptığı açıklamada, ‘Bizim için her puan aslında altın değerinde. İki defa avantajı yakaladık ancak koruyamadık’ dedi.